Malé záhradné fontány

Solárna jazierková fontána v tvare lekna

Ako skrášliť svoj vonkajší priestor? Ako vytvoriť jedinečnú atmosféru v exteriéri? Ak máte jazierko alebo záhradný bazén, táto solárna fontána vám nesmie chýbať. V jazierku plní nielen okrasnú úlohu. Solárna fontána s priemerom 28 cm Lily of the Valley je efektným prvkom pre jazierko alebo bazén. Nielenže vytvára krásnu a jedinečnú atmosféru s nádychom romantiky, ale vyniká aj samotným efektom. Očarí nielen vizuálne, ale pozitívne pôsobí aj na psychiku. Už len sledovanie a počúvanie špliechajúcej vody má upokojujúci účinok.

Cena v čase recenzie: 20,80 €

Záhradná fontána LED v tvare dračej rodiny

Ako skrášliť svoj vonkajší priestor? Chcete krásny doplnok, ktorý poteší nielen vás, vaše deti, ale aj každého prichádzajúceho návštevníka? Potom si určite zaobstarajte túto fontánu v jedinečnom dizajne. Záhradná fontána LED Dragon Friends je nielen krásnym dizajnovým prvkom, ale oceníte ju aj pre samotný efekt. Vizuálne vás očarí. Skrášli váš exteriér. Vášmu vonkajšiemu priestoru dodá nádych originality.

Cena v čase recenzie: 62,38 €

Záhradná fontána Budha s LED osvetlením

Záhradná fontána Nirvana s postavou Budhu je príjemne kompaktná a vďaka svojmu štýlovému dizajnu naplní obývacie izby a záhrady príjemnou a pokojnou atmosférou. Vďaka jemnému osvetleniu má figúrka mimoriadny lesk a je estetickým stredobodom okolia aj večer a v noci.

Cena v čase recenzie: 139,90 €

Solárna jazierková plávajúca fontána s osvetlením

Doprajte si malú romantickú vodnú fontánu. Táto solárna vodná fontána nepotrebuje žiadnu elektrinu ani výmenu batérií, ani zložitú inštaláciu. Voľne pláva na vodnej hladine a pomocou integrovaného solárneho panelu premieňa slnečné svetlo na energiu. Svetelný efekt 4 farieb.

Cena v čase recenzie: 29,09 €

Solárna fontána – vodná fontána pre záhradné jazierko so siedmimi nástavcami na nastavenie prúdu vody

Zvýšte krásu svojho záhradného jazierka, bazéna alebo vtáčieho kúpeľa pomocou solárnej fontány. Táto vodná fontána je nielen jednoduchá, ale aj ekologická, pretože funguje vďaka integrovanému solárnemu panelu. Krása tohto solárneho vodného zázraku spočíva v tom, že sa voľne vznáša na vodnej hladine a dodáva vášmu dvoru alebo záhrade pocit pokoja. A čo je na tom to najlepšie? Je úplne automatický, zapína sa a vypína, keď naň dopadá slnečné svetlo.

Cena v čase recenzie: 20,80 €

Izbová fontána DŽBÁNKY s LED osvetlením

Máte už dosť svojej nudnej izby bez života a túžite po pokoji a tichu? Privítajte izbovú fontánu s LED osvetlením. Nie je to len tak hocijaký vodný prvok, nie. Táto fontána s preplnenými džbánmi a kvalitným, tichým vodným čerpadlom je dramatická. Táto fontána je vyrobená z polyresinu (to je pre nás s vami plastová živica) a je rovnako robustná ako štýlová. Voda kaskádovito steká po každom džbáne ako miniatúrne Niagarské vodopády, zatiaľ čo spodná časť fontány sa kúpe v jemnej zári LED osvetlenia.

Cena v čase recenzie: 41,20 €

Solárna fontána v modernom štýle

DURAMAXX Schönbrunn je štýlovou dekoráciou a prináša letné akcenty do záhrad, terás, zelených plôch alebo zimných záhrad. Guľa z rovnakého materiálu s otvorom na prúd vody je umiestnená na čiernom podstavci so závitom v čadičovej optike. Fontána ponúka lákavú vodnú hru na meditatívny oddych alebo slúži ako osviežujúca kulisa na relaxačné večery s priateľmi. Podstavec a guľa sú vyrobené z polyresinu s čadičovou kamennou optikou, čo dodáva fontáne istú eleganciu.

Cena v čase recenzie: 145,61 €

Moderná fontána Blumfeldt Eterna na vnútorné aj vonkajšie použitie

Fontána Blumfeldt Eterna vám spríjemní relaxáciu. Vďaka dvom fontánam rozvíja hra vody svoje mystické kúzlo: z centrálnej fontány vyviera vodný prameň a striekajúcim oblúkom preteká druhou fontánou. Spolu s jasnými kubistickými tvarmi fontána poteší dušu vizuálne aj zvukovo. Fontána Eterna je vďaka kovu nielen mimoriadne robustná a odolná voči poveternostným vplyvom, ale je aj kompletne pozinkovaná: bez hrdze a poškodenia sa dokonale začlení do rôznych prostredí.

Cena v čase recenzie: 151,90 €

Vonkajšia fontána v rustikálnom štýle

Ako si môžete nielen spríjemniť exteriér, ale aj relaxáciu? Potešte svoje oko a dušu. Kúpou tohto krásneho doplnku v rustikálnom štýle máte zaručený jedinečný relax. Drevený záhradný vodopád Ubbink zaujme na prvý pohľad svojím dizajnom. Krásny vodopád oživí každý vonkajší priestor. Môžete ho umiestniť kdekoľvek v záhrade, ako aj na terase alebo balkóne.

Cena v čase recenzie: 165,63 €

Solárna fontána pre jazierko alebo bazén

Krásna fontána pre záhradné jazierko, bazén alebo vtáčie kúpele s integrovaným solárnym panelom, bez potreby elektriny alebo batérií. Voľne pláva na vodnej hladine a automaticky sa zapína/vypína, keď na ňu dopadá slnečné svetlo. Vytvára vodnú triešť s maximálnou výškou 30 až 60 cm. Obsahuje 8 vymeniteľných nástavcov.

Cena v čase recenzie: 20,80 €

Solárna kaskádová fontána do interiéru aj exteriéru

Nemusíte mať veľkú záhradu, ale aj na malom priestore kdekoľvek vonku ju môžete pekne skrášliť a zároveň navodiť nezameniteľné čaro relaxu a harmónie. Na tento účel vám dokonale poslúži táto kaskádová fontána. Je vhodná aj na terasu alebo malý balkón. Kaskádová fontána Messina zaujme už len svojím dizajnom. Neunikne pozornosti nikoho. Oslní vás svojím dizajnom. Vynikne už samotným efektom. A čo viac? Nie je nič lepšie ako spojenie krásy s modernou technológiou a využitím solárnej energie, ktorá je úplne zadarmo.

Cena v čase recenzie: 70,90 €

Fontána v starožitnom vzhľade

Stojaca fontána v pieskovcovom vzhľade je krásnym dekoratívnym doplnkom do záhrady, na terasu a balkón. Povrchová úprava v antickom vzhľade dodáva fontáne na atraktivite. S vodným čerpadlom pre uzavretý vodný okruh. Vhodná na vonkajšie použitie.

Cena v čase recenzie: 208,03 €

Solárna fontána Magic Tree

Solárna fontána Magic Tree od spoločnosti Blumfeldt zaujme pôsobivým dreveným dizajnom, veľkolepou vodnou hrou a zaujímavým LED osvetlením. Fontána Magic Tree, vybavená solárnym panelom a technológiou SunRiver, funguje úplne nezávisle od externého napájania. Vďaka svojej polyresinovej konštrukcii je solárna fontána nielen vizuálnym prvkom, ale je aj odolná a mimoriadne trvanlivá.

Cena v čase recenzie: 113,90 €

Aj malé záhradné fontány môžu urobiť veľký rozruch! Aj malá fontánka môže vytvoriť očarujúci prvok vašej záhrady, terasy alebo balkóna so zvukom tečúcej vody špliechajúcej o kamene. Malé fontány zároveň príjemne zútulnia okolie a nechajú vyniknúť ostatné dekorácie. Môžete sa tešiť z harmonického a očarujúceho prostredia, ktoré vám bude každý závidieť.

Samozrejme, malé záhradné fontány nájdete v rôznych prevedeniach, materiáloch a dizajnoch. Rovnako ako veľké fontány, aj ich čerpadlá môžu byť poháňané elektrinou alebo slnečným svetlom. Na želanie je k dispozícii aj LED osvetlenie vo všetkých možných farbách. Môžete si vybrať napríklad krásnu, elegantnú pitnú fontánku s vodotryskom alebo zaujímavú záhradnú fontánu v tvare gule, po ktorej nenápadne steká voda. Pôsobivo vyzerajú aj malé fontány, ktoré tvoria vedrá alebo misky, z ktorých sa voda prelieva a vytvára kaskádovitý efekt.