Solárné fontány

Solárna jazierková fontána v tvare lekna

Ako skrášliť svoj vonkajší priestor? Ako vytvoriť jedinečnú atmosféru v exteriéri? Ak máte jazierko alebo záhradný bazén, táto solárna fontána vám nesmie chýbať. V jazierku plní nielen okrasnú úlohu. Solárna fontána s priemerom 28 cm Lily of the Valley je efektným prvkom pre jazierko alebo bazén. Nielenže vytvára krásnu a jedinečnú atmosféru s nádychom romantiky, ale vyniká aj samotným efektom. Očarí nielen vizuálne, ale pozitívne pôsobí aj na psychiku. Už len sledovanie a počúvanie špliechajúcej vody má upokojujúci účinok.

Cena v čase recenzie: 20,80 €

Solárna jazierková plávajúca fontána s osvetlením

Doprajte si malú romantickú vodnú fontánu. Táto solárna vodná fontána nepotrebuje žiadnu elektrinu ani výmenu batérií, ani zložitú inštaláciu. Voľne pláva na vodnej hladine a pomocou integrovaného solárneho panelu premieňa slnečné svetlo na energiu. Svetelný efekt 4 farieb.

Cena v čase recenzie: 29,09 €

Nástenná fontána s hlavou leva v antickom štýle

Máte radi účinné doplnky? Chcete oživiť svoj vonkajší priestor? Ako a čím si skrášliť záhradu alebo terasu? Páči sa vám vintage štýl? Potom je táto nástenná fontána určená práve pre vás. Neunikne pozornosti nikoho. A pritom má určité výhody, ktoré ocení každý. Stenová fontána Löwenstein v podobe levej hlavy chrliacej vodu a zabudovaným LED osvetlením je veľmi efektným dekoratívnym a funkčným prvkom do exteriéru.

Cena v čase recenzie: 113,90 €

Solárna fontána – vodná fontána pre záhradné jazierko so siedmimi nástavcami na nastavenie prúdu vody

Zvýšte krásu svojho záhradného jazierka, bazéna alebo vtáčieho kúpeľa pomocou solárnej fontány. Táto vodná fontána je nielen jednoduchá, ale aj ekologická, pretože funguje vďaka integrovanému solárnemu panelu. Krása tohto solárneho vodného zázraku spočíva v tom, že sa voľne vznáša na vodnej hladine a dodáva vášmu dvoru alebo záhrade pocit pokoja. A čo je na tom to najlepšie? Je úplne automatický, zapína sa a vypína, keď naň dopadá slnečné svetlo.

Cena v čase recenzie: 20,80 €

Solárna fontána v modernom štýle

DURAMAXX Schönbrunn je štýlovou dekoráciou a prináša letné akcenty do záhrad, terás, zelených plôch alebo zimných záhrad. Guľa z rovnakého materiálu s otvorom na prúd vody je umiestnená na čiernom podstavci so závitom v čadičovej optike. Fontána ponúka lákavú vodnú hru na meditatívny oddych alebo slúži ako osviežujúca kulisa na relaxačné večery s priateľmi. Podstavec a guľa sú vyrobené z polyresinu s čadičovou kamennou optikou, čo dodáva fontáne istú eleganciu.

Cena v čase recenzie: 145,61 €

Solárna jazierková fontána v tvare lekna

Ako skrášliť svoj vonkajší priestor? Ako vytvoriť jedinečnú atmosféru v exteriéri? Ak máte jazierko alebo záhradný bazén, táto solárna fontána vám nesmie chýbať. V jazierku plní nielen okrasnú úlohu. Solárna fontána s priemerom 28 cm Lily of the Valley je efektným prvkom pre jazierko alebo bazén. Nielenže vytvára krásnu a jedinečnú atmosféru s nádychom romantiky, ale vyniká aj samotným efektom.

Cena v čase recenzie: 22,50 €

Solárna fontána pre jazierko alebo bazén

Krásna fontána pre záhradné jazierko, bazén alebo vtáčie kúpele s integrovaným solárnym panelom, bez potreby elektriny alebo batérií. Voľne pláva na vodnej hladine a automaticky sa zapína/vypína, keď na ňu dopadá slnečné svetlo. Vytvára vodnú triešť s maximálnou výškou 30 až 60 cm. Obsahuje 8 vymeniteľných nástavcov.

Cena v čase recenzie: 20,80 €

Kaskádová solárna fontána Fez

Vychutnajte si jedinečný pôžitok z relaxácie. Vychutnajte si relaxáciu naplno. Táto nádherná fontána vám dokonale poslúži. Môžete ju umiestniť do interiéru aj na terasu či balkón. Solárna fontána poskytuje jedinečnú atmosféru. Vytvorí harmóniu. Vytvorí oázu pokoja. Poteší nielen vizuálne, ale aj funkčne. Nič sa nevyrovná zvuku špliechajúcej vody, ktorý blahodarne pôsobí na ľudskú psychiku.

Cena v čase recenzie: 199,71 €

Solárna kaskádová fontána do interiéru aj exteriéru

Nemusíte mať veľkú záhradu, ale aj na malom priestore kdekoľvek vonku ju môžete pekne skrášliť a zároveň navodiť nezameniteľné čaro relaxu a harmónie. Na tento účel vám dokonale poslúži táto kaskádová fontána. Je vhodná aj na terasu alebo malý balkón. Kaskádová fontána Messina zaujme už len svojím dizajnom. Neunikne pozornosti nikoho. Oslní vás svojím dizajnom. Vynikne už samotným efektom. A čo viac? Nie je nič lepšie ako spojenie krásy s modernou technológiou a využitím solárnej energie, ktorá je úplne zadarmo.

Cena v čase recenzie: 70,90 €

Solárna fontána Magic Tree

Solárna fontána Magic Tree od spoločnosti Blumfeldt zaujme pôsobivým dreveným dizajnom, veľkolepou vodnou hrou a zaujímavým LED osvetlením. Fontána Magic Tree, vybavená solárnym panelom a technológiou SunRiver, funguje úplne nezávisle od externého napájania. Vďaka svojej polyresinovej konštrukcii je solárna fontána nielen vizuálnym prvkom, ale je aj odolná a mimoriadne trvanlivá.

Cena v čase recenzie: 113,90 €

Chceli by ste si do záhrady zaobstarať fontánu alebo fontánku, ale nechcete sa zaoberať pripojením na elektrinu? Skvelým riešením sú v tomto prípade solárne fontány, ktoré môžu byť voľne stojace aj plávajúce, tzv. solárne fontány do jazierka. Solárny panel, ktorý za slnečného počasia získava potrebnú elektrickú energiu zo slnka, môže buď udržiavať v chode samotné čerpadlo, alebo v noci zabezpečovať osvetlenie fontány či fontánok. Hlavnou výhodou solárnej technológie však je, že šetrí prírodu a vašu peňaženku. Navyše nemusíte riešiť žiadne káble a pripojenie do siete. Skrátka, keď si zaobstaráte solárnu fontánu, môžete ju začať používať takmer okamžite.

Pokiaľ ide o fontány pre záhradné jazierka alebo iné umelé nádrže, môžu mať tvar napríklad lekna alebo listu, pričom solárny panel je v nich už zabudovaný. V prípade voľne stojacich fontán a fontánok je solárny panel zvyčajne pripojený k čerpadlu, ktoré je však do zeme zapustené samostatne.