Izbové fontány

Vnútorná fontána s čerpadlom

Ako urobiť svoj domov viac než len krásnym a vytvoriť nezameniteľné čaro oázy pokoja a harmónie? Ako si užiť relax nielen po náročnom dni? Vychutnajte si relaxáciu pri počúvaní špliechajúcej vody. Poteší to vaše zmysly aj dušu. Interiérová fontána s čerpadlom zaujme svojím pôsobivým dizajnom. Fontána do bytu vyniká svojím precíznym dizajnom. Vďaka materiálu je kvalitná, odolná a máte ju prakticky navždy.

Cena v čase recenzie: 25,99 €

Záhradná fontána Blumfeldt Raincastle

Záhradná fontána Blumfeldt Raincastle je bublajúcim prameňom novej energie a premení vašu záhradu, balkón alebo byt na oázu relaxu. Osvetlená dvanástimi LED diódami voda zurčí v neustálom prúde stekajúcom po vertikálnej ploche a stará sa o meditatívnu relaxáciu. Fontána Raincastle z pozinkovaného kovu je nielen mimoriadne pevná a odolná, ale klamlivo vyvoláva dojem, že sa pozeráte na fontánu z tehál.

Cena v čase recenzie: 273,90 €

Moderná záhradná fontána s LED osvetlením

Záhradná fontána Blumfeldt Sagrada Familia s upokojujúcim svetlom, hrou vody a jednoduchým moderným dizajnom je ozdobou každej záhrady alebo miestnosti. Vodná hra rozvíja svoje osobitné čaro vďaka organicky zakrivenému tvaru fontány, ktorý pripomína sochu. Zobrazuje rodiča a dve deti, ktorých postavy sa navzájom spájajú v maximálnej harmónii a jednoznačne tvoria jednotu.

Cena v čase recenzie: 199,71 €

Záhradná fontána Budha s LED osvetlením

Záhradná fontána Nirvana s postavou Budhu je príjemne kompaktná a vďaka svojmu štýlovému dizajnu naplní obývacie izby a záhrady príjemnou a pokojnou atmosférou. Vďaka jemnému osvetleniu má figúrka mimoriadny lesk a je estetickým stredobodom okolia aj večer a v noci.

Cena v čase recenzie: 139,90 €

Izbová fontána DŽBÁNKY s LED osvetlením

Máte už dosť svojej nudnej izby bez života a túžite po pokoji a tichu? Privítajte izbovú fontánu s LED osvetlením. Nie je to len tak hocijaký vodný prvok, nie. Táto fontána s preplnenými džbánmi a kvalitným, tichým vodným čerpadlom je dramatická. Táto fontána je vyrobená z polyresinu (to je pre nás s vami plastová živica) a je rovnako robustná ako štýlová. Voda kaskádovito steká po každom džbáne ako miniatúrne Niagarské vodopády, zatiaľ čo spodná časť fontány sa kúpe v jemnej zári LED osvetlenia.

Cena v čase recenzie: 41,20 €

Fontána Buddha LED s osvetlením

Ako relaxovať doma? Ako relaxovať? Ako si zároveň efektívne skrášliť svoj obytný priestor? Nielen pre všetkých fanúšikov budhizmu. Socha Budhu totiž rozžiari každé miesto a naplní ho pozitívnou energiou. Tu v jedinečnom dizajne, ktorý oslní vizuálne aj účinne. Fontána ProGarden Buddha je krásnou dekoráciou, ktorá zaujme vizuálne a zároveň navodí jedinečnú oázu pokoja a harmónie. Neexistuje snáď účinnejšia kombinácia ako fontána so sochou Budhu.

Cena v čase recenzie: 62,42 €

Moderná fontána Blumfeldt Eterna na vnútorné aj vonkajšie použitie

Fontána Blumfeldt Eterna vám spríjemní relaxáciu. Vďaka dvom fontánam rozvíja hra vody svoje mystické kúzlo: z centrálnej fontány vyviera vodný prameň a striekajúcim oblúkom preteká druhou fontánou. Spolu s jasnými kubistickými tvarmi fontána poteší dušu vizuálne aj zvukovo. Fontána Eterna je vďaka kovu nielen mimoriadne robustná a odolná voči poveternostným vplyvom, ale je aj kompletne pozinkovaná: bez hrdze a poškodenia sa dokonale začlení do rôznych prostredí.

Cena v čase recenzie: 151,90 €

Kaskádová solárna fontána Fez

Vychutnajte si jedinečný pôžitok z relaxácie. Vychutnajte si relaxáciu naplno. Táto nádherná fontána vám dokonale poslúži. Môžete ju umiestniť do interiéru aj na terasu či balkón. Solárna fontána poskytuje jedinečnú atmosféru. Vytvorí harmóniu. Vytvorí oázu pokoja. Poteší nielen vizuálne, ale aj funkčne. Nič sa nevyrovná zvuku špliechajúcej vody, ktorý blahodarne pôsobí na ľudskú psychiku.

Cena v čase recenzie: 199,71 €

Štýlová interiérová fontána so svetlom LED

Interiérová fontána s LED osvetlením vám pomôže vyčarovať doma pokojnú atmosféru. Fontána je vyrobená z polyresinu. Jej kaskády sú osvetlené svetlami LED, ktoré vytvárajú ohromujúci efekt najmä v tme. Vytryskuje z nej niekoľko prúdov vody. Ich zvuk vytvára pokojnú, meditatívnu atmosféru, ktorá je ideálna na relaxáciu.

Cena v čase recenzie: 62,99 €

Solárna kaskádová fontána do interiéru aj exteriéru

Nemusíte mať veľkú záhradu, ale aj na malom priestore kdekoľvek vonku ju môžete pekne skrášliť a zároveň navodiť nezameniteľné čaro relaxu a harmónie. Na tento účel vám dokonale poslúži táto kaskádová fontána. Je vhodná aj na terasu alebo malý balkón. Kaskádová fontána Messina zaujme už len svojím dizajnom. Neunikne pozornosti nikoho. Oslní vás svojím dizajnom. Vynikne už samotným efektom. A čo viac? Nie je nič lepšie ako spojenie krásy s modernou technológiou a využitím solárnej energie, ktorá je úplne zadarmo.

Cena v čase recenzie: 70,90 €

Záhradná fontána s veveričkou

Záhradná fontána premení vašu záhradu, balkón alebo obývaciu izbu na oázu pokoja, ktorá upokojuje oči a uši. Kombinácia jemne striekajúcej vody a klimatického osvetlenia sa postará o okamžitú relaxáciu. Vďaka použitiu polyresinového materiálu je fontána nielen pútavým prvkom, ale je aj odolná a veľmi trvácna. Napriek svojej pomerne nízkej hmotnosti je stabilná aj vo veternom počasí.

Cena v čase recenzie: 239 €

Solárna fontána Magic Tree

Solárna fontána Magic Tree od spoločnosti Blumfeldt zaujme pôsobivým dreveným dizajnom, veľkolepou vodnou hrou a zaujímavým LED osvetlením. Fontána Magic Tree, vybavená solárnym panelom a technológiou SunRiver, funguje úplne nezávisle od externého napájania. Vďaka svojej polyresinovej konštrukcii je solárna fontána nielen vizuálnym prvkom, ale je aj odolná a mimoriadne trvanlivá.

Cena v čase recenzie: 113,90 €

Interiérová štýlová fontána s LED osvetlením

Fontána s osvetlením LED vám pomôže vyčarovať doma pokojnú atmosféru. Táto fontána je vyrobená z polyresinu. Jej kaskády sú osvetlené svetlami LED, ktoré vytvárajú ohromujúci efekt najmä v tme. Vytryskuje z nej niekoľko prúdov vody. Ich zvuk vytvára pokojnú, meditatívnu atmosféru, ktorá je ideálna na relaxáciu. Súčasťou balenia je kvalitné čerpadlo, vďaka ktorému je fontána bezpečná a správne funguje.

Cena v čase recenzie: 24,99 €

LED fontána v modernom dizajne

Chýba vášmu exteriéru niečo? Ako môžete efektívne skrášliť a spríjemniť svoje vonkajšie priestory? Čo im dodáva na jedinečnosti? Ako si užiť jedinečný pôžitok z oddychu vonku alebo doma? Nie je nad krásne a účinné doplnky, medzi ktoré jednoznačne patrí táto fontána. Je vhodná pre každého, pretože sa dá použiť v interiéri aj exteriéri.

Cena v čase recenzie: 199 €

Domáce alebo izbové fontány sú vkusné dekorácie, ktoré môžu spestriť každú miestnosť. Okrem toho ponúkajú množstvo ďalších výhod, napríklad zvlhčujú vzduch a vytvárajú upokojujúcu atmosféru. Jemne bublajúca voda harmonizuje zmysly a pomáha zmierňovať stres a zlú náladu. V prítomnosti krásnej interiérovej fontány sa zrazu budete cítiť oveľa lepšie bez ohľadu na to, aký náročný bol váš deň.

Interiérové fontány môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Od pravého kameňa a skla cez keramiku alebo plast až po umelý pieskovec. Samotný tvar môže byť rovnako rôznorodý, takže výber môžete prispôsobiť svojim želaniam. Niektoré interiérové fontány môžu pripomínať misy alebo vedrá, z ktorých sa voda prelieva, zatiaľ čo iné môžu imitovať skaly nad vodou. Vodné steny sú úžasné aj v moderných interiéroch a patria k najluxusnejším bytovým dekoráciám.