Izbová fontána DŽBÁNKY s LED osvetlením

Izbová fontána DŽBÁNKY s LED osvetlením
Relaxačná fontána na terasu
Relaxačná fontána na terasu
Relaxačná fontána na balkón
Relaxačná fontána na balkón
Malá záhradná fontána z umelého kameňa
Malá záhradná fontána z umelého kameňa

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Štýl a originalita
Vzhľad
Materiál
Spracovanie
Cena
Hodnotenie: 8.2/10

Máte už dosť svojej nudnej izby bez života a túžite po pokoji a tichu? Privítajte izbovú fontánu s LED osvetlením. Nie je to len tak hocijaký vodný prvok, nie. Táto fontána s preplnenými džbánmi a kvalitným, tichým vodným čerpadlom je dramatická. Táto fontána je vyrobená z polyresinu (to je pre nás s vami plastová živica) a je rovnako robustná ako štýlová. Voda kaskádovito steká po každom džbáne ako miniatúrne Niagarské vodopády, zatiaľ čo spodná časť fontány sa kúpe v jemnej zári LED osvetlenia. Je to ako mať vlastnú súkromnú svetelnú šou priamo vo svojej obývačke. A už sme spomenuli ionizáciu vzduchu? Je to ako dýchať horský prameň každý deň. Táto fontána nielenže vytvára romantickú atmosféru, ale prakticky vyžaruje relaxáciu. Takže smelo do toho, premeňte svoj byt na oázu pokoja a pohody s touto nádhernou izbovou fontánou. Vaše zmysly sa vám za to poďakujú!

Tieto fontány sú nielen nenápadným dekoratívnym prvkom vašich záhrad a domov, ale sú vhodné aj do spoločenských priestorov (hotely, reštaurácie, čakárne atď. …) alebo komerčných priestorov (kancelárie, ordinácie, obchody atď. …). Každý, aj menej citlivý jedinec, pocíti v blízkosti týchto fontán upokojujúcu energiu. Tento wellness efekt vzniká fyzikálnym procesom – ionizáciou vzduchu. Aj tieto malé fontány dokážu vytvoriť dostatočný ionizačný efekt v každej miestnosti. Prúdiaca voda zachytáva mechanické a organické častice, ktoré sa voľne pohybujú vzduchom, a tým “filtruje” dýchateľný vzduch od týchto prašných nečistôt, ktoré by inak priľnuli na výstelku dýchacích ciest a dráždili ju ku kašľu alebo sťaženému dýchaniu. Okrem toho sa ukázalo, že pravidelný pobyt v miestnosti s takto upraveným vzduchom zmierňuje stres, priaznivo pôsobí na psychiku, zvyšuje kreativitu a znižuje riziko infekcií prenášaných vzduchom.

V tečúcej vode je silná energia; voda čistí a obnovuje, vyživuje a lieči, upokojuje a regeneruje. Fontány a fontánky vnesú do vášho príbytku autentický kúsok prírody a prírodných síl. Ticho tečúca alebo bublajúca voda vytvára upokojujúcu atmosféru harmónie a rovnováhy zemských živlov. Každá takáto prírodná fontána dokáže znateľne zmeniť alebo úplne odstrániť negatívnu energiu v prostredí a vytvoriť atmosféru harmónie mysle a prirodzene relaxačného prostredia.

Základné vlastnosti

  • Materiál: polyresin
  • Vodné čerpadlo
  • LED osvetlenie
  • Rozmery (v x š x h): 19,5 x 19,5 x 20 cm

Cena v čase recenzie: 41,20 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Izbová fontána DŽBÁNKY s LED osvetlením.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

« Predchádzajúca Fontána Buddha LED s osvetlením

Fontána Buddha LED s osvetlením

» Ďalší Solárna fontána – vodná fontána pre záhradné jazierko so siedmimi nástavcami na nastavenie prúdu vody

Solárna fontána – vodná fontána pre záhradné jazierko so siedmimi nástavcami na nastavenie prúdu vody